PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Author
mr: लेखक

en: Path
mr: रस्ता

en: Location
mr: स्थळ

en: Provider
mr: प्रदाता
