PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Author
ms: Pengarang

en: Subject
ms: Subjek

en: Path
ms: Laluan

en: Keywords
ms: Kata kunci

en: Location
ms: Lokasi

en: About
ms: Perihal
