PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Path
ne: मार्ग

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Location
ne: स्थान

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: About
ne: बारेमा
