PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: Path
nn: Sti

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Location
nn: Stad
