PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Author
oc: Autor

en: Subject
oc: Objècte

en: Path
oc: Camin

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Location
oc: Emplaçament

en: About
oc: A prepaus
