PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Path
or: ପଥ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ
