PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: Path
pl: Ścieżka

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Location
pl: Położenie

en: Provider
pl: Usługodawca

en: About
pl: O stronie

en: custom
pl: niestandardowy
