PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Author
fa: نویسنده

en: Subject
fa: موضوع

en: Path
fa: مسیر

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Location
fa: مکان

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: About
fa: درباره
