PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Author
ro: Autor

en: Subject
ro: Subiect

en: Path
ro: Cale

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Location
ro: Locația

en: Provider
ro: Furnizor

en: About
ro: Despre
