PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Author
ru: Автор

en: Subject
ru: Тема

en: Path
ru: Путь

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Location
ru: Место

en: Provider
ru: Поставщик

en: About
ru: Информация

en: custom
ru: дополнительный
