PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Path
sk: Cesta

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: About
sk: Informácie o
