PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Path
sl: Pot

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Location
sl: Mesto

en: About
sl: O modulu
