PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Path
sq: Pozicioni

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Location
sq: Vendodhja

en: About
sq: Informacione
