PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Path
sr: Путања

en: Provider
sr: Провајдер
