PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Path
ta: பாதை

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Location
ta: இடம்

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: About
ta: பற்றி
