PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Author
te: రచయిత

en: Subject
te: విషయం

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: About
te: గురించి
