PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Author
tr: Yazar

en: Subject
tr: Konu

en: Path
tr: Yol

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Location
tr: Konum

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: About
tr: Hakkında

en: custom
tr: özel
