PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Location
ug: ئورنى

en: About
ug: ھەققىدە
