PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Author
uk: Автор

en: Subject
uk: Тема

en: Path
uk: Шлях

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Location
uk: Місце розташування

en: Provider
uk: Постачальник

en: About
uk: Про модуль

en: custom
uk: інший
