PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Path
ur: پاتھ

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: Provider
ur: سہولت کار
