PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Author
vi: Tác giả

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Location
vi: Vị trí

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: About
vi: Giới thiệu

en: custom
vi: tự chọn
