PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Path
af: Pad

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Location
af: Ligging
