PDF Metadata (1.0.0-beta7) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: About
th: เกี่ยวกับ
