PDF Reader (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Download
ar: تحميل

en: Top
ar: الأعلى

en: Page
ar: الصفحة

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Close
ar: إغلاق

en: or
ar: أو

en: Print
ar: الطباعة
