PDF Reader (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Download
az: Yüklə

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Close
az: Bağlı

en: or
az: və ya

en: Print
az: Çap et
