PDF Reader (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Top
bo: འགོ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: or
bo: ཡང་ན

en: Print
bo: པར་འདེབས

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: Renderer
bo: ཚོན་འབྱུག
