PDF Reader (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Page
bs: Strana

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
