PDF Reader (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Download
el: Λήψη

en: Top
el: Κορυφή

en: Page
el: Σελίδα

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Close
el: Κλείσιμο

en: or
el: ή

en: Thumbnails
el: Μικρογραφίες

en: Print
el: Εκτύπωση

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη
