PDF Reader (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Download
eu: Deskargatu

en: Top
eu: Goian

en: Page
eu: Orria

en: Bottom
eu: Behean

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Close
eu: Itxi

en: NO
eu: EZ

en: YES
eu: BAI

en: or
eu: edo

en: Print
eu: Inprimatu
