PDF Reader (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Download
fa: دانلود

en: Top
fa: بالا

en: Page
fa: صفحه

en: Bottom
fa: پایین

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Close
fa: بستن

en: Find
fa: پیدا کن

en: or
fa: یا

en: Print
fa: چاپ

en: Fullscreen
fa: تمام صفحه

en: Click here to download the PDF file.
fa: جهت دانلود فایل پی‌دی ‌اف کلیک کنید.
