PDF Reader (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Download
fr: Téléchargement

en: Top
fr: Haut

en: Bottom
fr: Bas

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Link placement
fr: Positionnement de lien

en: Close
fr: Fermer

en: Find
fr: Trouver

en: NO
fr: NON

en: YES
fr: OUI

en: or
fr: ou

en: Download link
fr: Lien de téléchargement

en: Thumbnails
fr: Vignettes

en: Print
fr: Imprimer

en: Fullscreen
fr: Plein écran

en: More Information
fr: Plus d'informations

en: Show download link
fr: Afficher un lien de téléchargement

en: Renderer
fr: Moteur de rendu

en: Administer PDF Reader
fr: Administrer PDF Reader

en: Click here to download the PDF file.
fr: Cliquez ici pour télécharger le fichier PDF.
