PDF Reader (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Download
gl: Descargar

en: Top
gl: Superior

en: Page
gl: Páxina

en: Bottom
gl: Botón

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Close
gl: Pechar

en: NO
gl: NON

en: YES
gl: SI

en: or
gl: ou

en: Thumbnails
gl: Miniaturas

en: Print
gl: Imprimir

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa
