PDF Reader (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Close
gu: બંધ

en: or
gu: અથવા
