PDF Reader (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Page
hr: Stranica

en: Bottom
hr: Dno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: or
hr: ili

en: Print
hr: Ispis
