PDF Reader (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Download
id: Unduh

en: Top
id: Atas

en: Page
id: Halaman

en: Bottom
id: Dasar

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Close
id: Tutup

en: Find
id: Cari

en: NO
id: TIDAK

en: YES
id: YA

en: or
id: atau

en: Print
id: Cetak
