PDF Reader (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Download
ja: ダウンロード

en: Top
ja: トップ

en: Page
ja: ページ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Close
ja: 閉じる

en: or
ja: または

en: Thumbnails
ja: サムネイル

en: Print
ja: 印刷
