PDF Reader (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Download
km: ទាញយក

en: Top
km: កំពូល

en: Page
km: ទំព័រ

en: Bottom
km: បាត

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Close
km: បិទ

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព
