PDF Reader (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်
