PDF Reader (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Top
ne: माथि

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
