PDF Reader (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Download
nl: Downloaden

en: Top
nl: Bovenaan

en: Page
nl: Pagina

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Close
nl: Sluiten

en: NO
nl: NEE

en: YES
nl: JA

en: Full Width
nl: Volledige breedte

en: or
nl: of

en: Download link
nl: Downloadlink

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Print
nl: Afdrukken

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: More Information
nl: Meer informatie
