PDF Reader (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Download
nn: Last ned

en: Page
nn: Nettside

en: Close
nn: Lukk

en: Print
nn: Skriv ut
