PDF Reader (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Download
pt: Descarregar

en: Top
pt: Topo

en: Page
pt: Página

en: Bottom
pt: Baixo

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Close
pt: Fechar

en: Full Width
pt: Largura Total

en: or
pt: ou

en: Download link
pt: Ligação de descarregamento

en: Thumbnails
pt: Miniaturas

en: Print
pt: Imprimir

en: Fullscreen
pt: Ecrã inteiro

en: More Information
pt: Mais informação
