PDF Reader (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Download
ro: Descarcă

en: Top
ro: Sus

en: Page
ro: Pagina

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Close
ro: Închideți

en: NO
ro: NU

en: YES
ro: DA

en: or
ro: sau

en: Print
ro: Printare
