PDF Reader (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Top
ta: மேல்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Close
ta: மூடு

en: or
ta: அல்லது

en: Print
ta: பதிப்பு
