PDF Reader (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Download
be: Сцягнуць

en: Top
be: Верх

en: Page
be: Старонка

en: Bottom
be: Знізу

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Print
be: Друк
