PDF Reader (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Download
fi: Lataa

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Page
fi: Sivu

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Close
fi: Sulje

en: or
fi: tai

en: Thumbnails
fi: Pienoiskuvat

en: Print
fi: Tulosta

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: Renderer
fi: Renderöijä
