PDF Reader (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Top
hi: ऊपर

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Bottom
hi: तल

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Close
hi: बंद करे

en: or
hi: अथवा

en: Print
hi: छापा

en: Click here to download
hi: अधोभारण के लिए यहाँ क्लिक करें
