PDF Reader (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Download
jv: Undhuh

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Page
jv: Kācā

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Print
jv: Céthak
