PDF Reader (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Download
ru: Скачать

en: Top
ru: Вверху

en: Page
ru: Страница

en: Bottom
ru: Снизу

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Link placement
ru: Размещение ссылки

en: Close
ru: Закрыть

en: NO
ru: НЕТ

en: YES
ru: ДА

en: or
ru: или

en: Download link
ru: Ссылка на загрузку

en: Thumbnails
ru: Миниатюры

en: Print
ru: Печать

en: Fullscreen
ru: Во весь экран

en: More Information
ru: Больше информации

en: Renderer
ru: Средство визуализации
