PDF Reader (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Download
sl: Prenesi

en: Top
sl: Na vrhu

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Close
sl: Zapri

en: Print
sl: Natisni
